Spotkanie autorskie Z Elżbietą Krajewską - promocja książki "Z dna szuflady"

Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski Elżbiety Krajewskiej z okazji promocji książki "Z dna szuflady" w programie koncert na gongach, poezja, fragmenty książki.

Jako istota ludzka doświadczam siebie na różnych poziomach świadomości – ciała, umysłu i ducha. Każdego dnia odkrywam na nowo, Kim jestem, zagłębiając się w subtelną energię miłości, wielobarwny świat harmonii, w którym odnajduję wiedzę i pomysły, wykorzystując je w codziennym życiu. Od 1990 roku jestem wegetarianką. Wcześniej już uprawiałam jogę. W tym samym czasie zaczęłam praktykować medytację TM i Reiki, pisać wiersz i pamiętniki. Jestem psychoanalitykiem alternatywnym, mistrzem gongów i terapeutą radykalnego wybaczania, autorką warsztatu, w którym połączyłam jogę z tańcem i poezją. Przez dziesięć lat pracowałam charytatywnie dla Art. Of Living, prowadząc kursy rozwoju samoświadomości – oddech, joga i medytacja. Od 2029 roku prowadzę dźwiękoterapię, wykorzystując gongi, misy i inne etniczne instrumenty, śpiewam mantry i czytam poezję. Dotychczas wydałam pięć tomików: „Wypadłam z ram”, „Zataczam krąg”, „Pomiędzy słowami”, „Ślad pocałunków”, „Zamieniam się w słowa”. A teraz przekazuję czytelnikom książkę „Z dna szuflady”, w której zamieszczony jest również tomik poezji „W zmiętych sukienkach zapomnienia”.
/Elżbieta Krajewska/
„Wiersze Elżbiety Krajewskiej są bezpośrednie i szczere. Mają lekkość oddechu, którego Ela uczy, tchną wiarą, którą Ela jest sama. Jej pisanie to rzadki przykład spójności słowa i życia”
/Jacek Cygan/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń